Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Nie zwlekaj! Zdobądź doświadczenie! Zostań wolontariuszem KSWP!

Kogo szukamy?

Ogłoszenie skierowane jest zarówno do osób młodych wchodzących na rynek pracy czy też uczących się, którzy pragną zdobyć doświadczenie, jaki i dorosłych którzy mają już doświadczenie i chcą je wykorzystać lub zmienić branże i zacząć współpracować z KSWP.

Wolontariusz jest osobą, która rozmawia z klientami biura i pomaga jego pracownikom. Dodatkowo wykonuje inne bieżące zadania. Wykonując powierzone mu czynności wolontariusz stale wspierany jest przez Specjalistów KSWP.

Co możemy Ci zaoferować?

•     umowę współpracy – wolontariat, 

•     możliwość wdrażania nowych pomysłów,

•     perspektywę rozwoju kariery zawodowej i samorealizacji,

•     szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,

•     referencje wolontariatu.

Jaki jest zakres obowiązków wolontariusza?

  • Wspomaganie pracowników Stowarzyszenia w codziennej realizacji misji i celów statutowych z wykorzystaniem swoich umiejętności, pomysłów i wiedzy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • rodzaj Twojej aktywności ustalany będzie indywidualnie, w zależności od możliwości, chęci pomocy oraz naszych aktualnych potrzeb.

Oczekiwania wobec kandydatów na wolontariusza:

•     efektywna organizacja pracy,

•     umiejętności nawiązywania nowych kontaktów,

•     aktywność i otwartość na zmiany,

•     zaangażowania w  wykonywane obowiązki,

•     wysokiej kultury osobistej i kreatywności.

KSWP, czyli …

Stowarzyszenie, które swój dynamiczny rozwój zawdzięcza pracownikom. Stawiamy na ludzi otwartych na wiedzę, gotowych do podejmowania wyzwań, dla których praca to nie obowiązek lecz możliwość samorealizacji i wykorzystania w praktyce nabytych umiejętności.  

Czym się zajmujemy?

KSWP to stabilna instytucja finansowa działająca ponad 25 lat na polskim i europejskim rynku, posiadająca swoje placówki na terenie czterech województw: świętokrzyskim, mazowieckim, podkarpackim i łódzkim.  Stowarzyszenie wspomaga rozwój przedsiębiorczości sektora MŚP, organizuje szkolenia, warsztaty, konferencje, ułatwia przedsiębiorcom dostęp do form finansowania.

Jeżeli uważasz, że jesteś właściwą osobą do współpracy wyślij życiorys zawodowy z dopiskiem:  „Wolontariat – miejscowość (Warszawa, Kielce, Końskie, Starachowice, Skarżysko- Kamienna, Łódź, Piotrków Trybunalski, Rzeszów, Stalowa Wola)” na adres: Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, 26-200 Końskie, ul. Stanisława Staszica 2A lub rekrutacja@kswp.org.pl.

 Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 41 260 46 14 lub 41 375 14 55


Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

Skrócony czas pracy biur KSWP w dniu 06.12.2022 r.

06.12.2022

Uprzejmie informujemy, że w dniu 06.12.2022 r. (wtorek) siedziba oraz biura Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości będą czynne do godziny 13:00.

Czytaj więcej
Newsletter

Usługa newslettera została wyłączona

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce