Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Praca w KSWP

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które swój dynamiczny rozwój zawdzięcza pracownikom. Zarówno młodej kadrze, której nowatorskie pomysły i ambicja są naszą siłą napędową, jak i doświadczonym pracownikom, którzy stanowią filar naszej organizacji.

 

Stawiamy na ludzi otwartych na wiedzę, gotowych do podejmowania wyzwań , dla których praca to nie obowiązek lecz możliwość samorealizacji i wykorzystania w praktyce nabytych umiejętności.  

(...) Nie ma żadnego znaczenia, z jakiego punktu startujesz, ważne jest, dokąd zmierzasz. (...)

Cytat z książki: "Ponad Szczytem" Zig Ziglar

Szkolenia i rozwój

Promujemy pracowników wewnątrz stowarzyszenia. W sytuacji pojawienia się nowych zadań lub wyzwań wykorzystujemy w pierwszej kolejności potencjał naszych pracowników.

Jednakże w związku z ciągłym rozwojem Naszej organizacji pojawiają się nowe stanowiska pracy wówczas zostaje uruchomiona rekrutacja zewnętrzna, której celem jest dobór zdolnych i ambitnych ludzi, którzy powiększą grono naszej wykwalifikowanej kadry.

Niedoświadczony Pracownik zatrudniony jest kolejno jako referent lub starszy referent, a po zdobyciu odpowiedniej wiedzy popartej doświadczeniem zawodowym i po uzyskaniu odpowiednich kompetencji możliwy jest awans na stanowisko specjalisty oraz starszego specjalisty w określonych pionach usług.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie stanowią najcenniejszy zasób naszej organizacji, dlatego promujemy osoby realizujące swoje pasje i zainteresowania, potrafiące pracować w zespole i umiejące podejmować trafne decyzje.
Dajemy im możliwość nauki poprzez pracę, wspieraną poprzez liczne szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. 

Praca i integracja

Dla każdego z nas ważna jest  przyjazna atmosfera w pracy. Spotkania i wyjazdy integracyjne są okazją do lepszego poznania się, nawiązania bliższych, mniej formalnych kontaktów.

Przyjazna atmosfera przenosi się na jakość pracy i przyczynia się do lepszego, zespołowego podejścia do rozwiązywania problemów.

Jeżeli ważne są dla Ciebie aspiracje zawodowe i  jesteś gotów zmierzyć się z wyzwaniami jakie na ciebie czekają w KSWP, skorzystaj z okazji i wyślij swoją aplikację!

 Oferujemy:

  • Pracę stałą lub dodatkową w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń wsparty systemem premiowym,
  • Interesującą i dynamiczną pracę w zgranym zespole,
  • Realną możliwość rozwoju i samorealizacji.

Oczekujemy:

  • Kreatywności i  umiejętności nawiązywania nowych kontaktów,
  • Pro aktywności i otwartości na zmiany,
  • Zaangażowania w pracę i zorientowania na sukces.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV z Listem Motywacyjnym) z dopiskiem „PRACA” na adres: rekrutacja@kswp.org.pl

Jeśli aplikacja nie dotyczy konkretnej oferty w temacie wiadomości prosimy o podanie jednego z przedstawionych poniżej działów:

- administarcji,

- księgowości i kadr,

- usług finansowych,

- usług informacyjnych i doradczych,

- usług szkoleniowych,

- marketing i PR.

 

Nie zapomnij załączyć zdjęcia i przedstawić siebie w jak najlepszym świetle, potrzebujemy pracowników szczerych, otwartych i znających swoja wartość. Powodzenia!


Ostatnie aktualności
Zobacz wszystkie

Skrócony czas pracy biur KSWP w dniu 06.12.2022 r.

06.12.2022

Uprzejmie informujemy, że w dniu 06.12.2022 r. (wtorek) siedziba oraz biura Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości będą czynne do godziny 13:00.

Czytaj więcej
Newsletter

Usługa newslettera została wyłączona

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce