Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Usługi doradczeDotacje na kapitał obrotowy dla świętokrzyskich firm

Data dodania: 24.07.2020 / Autor: Mateusz Kania
W najbliższy wtorek, 28 lipca rozpocznie się nabór wniosków dla mikro i małych przedsiębiorstw z woj. świętokrzyskiego na finansowanie kapitału obrotowego. Dofinansowanie ma na celu utrzymanie działalności przedsiębiorstw, które w związku wystąpieniem pandemii COVID-19, znalazły się w sytuacji nagłego niedoboru lub braku płynności finansowej.
Czytaj więcej


Wsparcie dla średnich przedsiębiorstw

Data dodania: 24.06.2020 / Autor: Przemysław Sipika
Jeszcze do 31 lipca br. średnie przedsiębiorstwa mogą składać wnioski o uzyskanie dotacji na cele obrotowe. Celem naboru jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Wsparcie będzie przeznaczone na finansowanie kapitału obrotowego w celu zaspokojenia pilnych potrzeb przedsiębiorcy w zakresie płynności i przezwyciężenia trudności finansowych, które zaistniały wskutek pandemii COVID-19.
Czytaj więcej


COVID-19: Skorzystaj z naszych usług doradczych

Data dodania: 29.05.2020 / Autor: Mateusz Kania
Przedsiębiorco! Twoja firma została dotknięta skutkami stanu epidemii COVID-19? Aplikujesz o Voucher na realizację usługi doradczej? Zapraszamy do współpracy!
Czytaj więcej


Do 100 tysięcy złotych na zakup sprzętu komputerowego

Data dodania: 06.04.2020 / Autor: Mateusz Kania
Nawet 100 tysięcy złotych mogą pozyskać w formie grantu jednostki samorządu terytorialnego (gminy/powiaty) na zakup sprzętu komputerowego (laptopy, tablety) oraz oprogramowania niezbędnego do wsparcia procesu zdalnego kształcenia.
Czytaj więcej


Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców– Wsparcie z ZUS

Data dodania: 06.04.2020 / Autor: Mateusz Kania
31 marca 2020 r. weszła w życie ustawa zmieniająca ustawę o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.
Czytaj więcej


Powiatowy Urząd Pracy w Końskich ogłosił nabór wniosków na dotacje na podjęcie działalności gospodarczej

Data dodania: 11.02.2020 / Autor: Mateusz Kania
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż Powiatowy Urząd Pracy w Końskich ogłosił nabór wniosków na dotacje na podjęcie działalności gospodarczej.
Czytaj więcej


Dofinansowanie szkoleń w ramach KFS w powiecie koneckim

Data dodania: 23.01.2020 / Autor: Przemysław Sipika
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości informuje, iż w dniach od 22.01.2020 r. do 07.02.2020 r. w powiecie koneckim będzie prowadzony nabór wniosków o dofinansowanie szkoleń w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Czytaj więcej


Fundusze Norweskie – już dostępne dla przedsiębiorców

Data dodania: 14.01.2020 / Autor: Mateusz Kania
Rozpoczął się nabór wniosków dla przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania z Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
Czytaj więcej


Indywidualny rachunek dla celów podatkowych

Data dodania: 14.01.2020 / Autor: Mateusz Kania
Już od 1 stycznia 2020 rewolucja dla podatników- indywidualny rachunek dla celów podatkowych.
Czytaj więcej


Nowe korzyści dla świętokrzyskich MŚP

Data dodania: 16.12.2019 / Autor: Mateusz Kania
Spotkanie 18 grudnia 2019 r. godzina 10.00 - 12.30 KSWP Kielce , Al. IX wików Kielc 6/24-25, Becher Platinum, III piętro
Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce