Wykonując obowiązek informacyjny zgodnie z rozporządzeniem RODO, prosimy wszystkich naszych klientów i kontrahentów aby zapoznali się z informacją jakie dane osobowe przetwarzamy i w jaki sposób je chronimy
Szczegóły

Wybierz miesiąc publikacji

Wybierz kategorię publikacji

Wybierz tagi

Nasze formy wsparcia

Nowe możliwości prawne dla przedsiębiorców i ich praktyczne zastosowanie

Data dodania: 23.11.2016 / Autor: Mateusz Kania

zapraszamy na bezpłatną konferencję

Co zrobić, gdy kontrahent zalega z zapłatą? Jak zabezpieczyć swoje roszczenia przed nieuczciwym kontrahentem? Jakie podjąć działania, gdy firma ma długi i traci płynność finansową? O tym i wielu innych aspektach prawnych związanych z prowadzeniem własnej firmy już niebawem będą mogli dowiedzieć się świętokrzyscy przedsiębiorcy podczas bezpłatnej konferencji, która odbędzie się 29 listopada 2016 w godzinach 10:00 – 15:00 w Hotelu Kongresowym w Kielcach  (Al. Solidarności 34,  25-323 Kielce).

Kilka słów o konferencji…

Eksperci opowiedzą Państwu m.in. o tym, jak konstruować umowy handlowe, aby mogły stanowić dokument chroniący interesy firmy oraz jakie działania przyczyniają się do szybkiego odzyskiwania należności. Jeden z modułów poświęcono nowelizacji przepisów kodeksu cywilnego – przedstawiona zostanie zatem m.in. nowa definicja dokumentu i zasady elektronicznego obrotu pism. Uczestnicy dowiedzą się także czy e-maile, sms-y, nagrania mogą stanowić dowód w sądzie. Podczas kolejnego modułu poruszone zostaną kwestie oddłużania własnego biznesu. Ostatni temat poświęcono zagadnieniu zewnętrznego finansowania przedsiębiorstwa.

W programie konferencji uwzględniono panel dyskusyjny, podczas którego będzie okazja do zadawania pytań, poruszania nurtujących tematów oraz uzyskania szybkiej porady prawnej.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji?

  1. Przyjdź i poznaj nowe możliwości prawne oraz ich praktyczne zastosowanie i  wyprzedź konkurencje
  2. Uzyskaj szybką poradę prawną w interesującym Cię temacie
  3. Porozmawiaj ze specjalistami od pozyskiwania dotacji

Jak dokonać rejestracji?

Wystarczy do 24 listopada 2016 r. potwierdzić swój udział pod nr telefonu 41 301 00 38 lub wysyłając zgłoszenie na adres marketing@kancelariapiekarski.pl.

Organizatorzy:

Konferencja organizowana jest przez Kancelarię Piekarski & Partnerzy oraz Wertus Windykacja i Restrukturyzacja Sp. z o.o. we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości. Inicjatywa objęta została patronem medialnym gazety Echo Dnia, Radia ZETGold oraz Radia eM.

Serdecznie zapraszamy!

Podobne aktualności

Wybór dostawcy na zakup i dostawę artykułów spożywczych...

31.03.2020

W związku z wpłynięciem jednej oferty na zakup i dostawę artykułów spożywczych na potrzeby KSWP oraz w ramach realizowanych projektów unijnych...

Czytaj więcej

Nieczynne biuro w Piotrkowie Trybunalskim

31.03.2020

W dniach 31.03.2020 do 03.04.2020 biuro Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Piotrkowie Trybunalskim będzie nieczynne.

Czytaj więcej

Aktualne informacje dotyczace pracy konsultantow KSWP/...

23.03.2020

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie kraju i koniecznością ograniczenia kontaktów osobistych informujemy, że na stronie...

Czytaj więcej

…dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego…

Niniejsza strona internetowa powstała w ramach projektu ”Wirtualna chmura" - innowacja w obsłudze klientów usług szkoleniowych, doradczych i informacyjnych w województwie świętokrzyskim” realizowanego przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007 – 2013 i budżet państwa

© 2012 KSWP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: CSK ZETO Kielce